היי, אני מיכל,

התשוקה לתנועה הניעה אותי מאז שאני זוכרת את עצמי ובשני העשורים הראשונים של חיי הקדשתי את עצמי למחול אבל מנטלית המשכתי לסבול. החיפוש אחר מקום של שקט בתוכי הוביל אל החיבור המופלא והמרפא שבין תנועה לנשימה. את דרך היוגה פגשתי לפני 11 שנים ומאז אני צועדת בה בהתמדה והיא מגלה את עצמה בפניי, רובד אחר רובד.

היוגה היא עבורי דרך של ריפוי התודעה, הלב והגוף ואיחודם של אלה עם הנשמה, האספקט הרוחני שלנו. אני מלדמת ויניאסה-ויג‘נאנה, בסגנון האישי שלי ומקבלת השראה ממחול, צמחים, בודהיזם, שמאניזם, פסיכדליה, מערכות יחסים, מיניות ומהיקום כולו. התרגול רך, זורם, נושם, קשוב ומועבר בקבוצות קטנות ואינטימיות שמתאימות לכל הרמות בסטודיו שקט ומקסים, סמוך לדיזינגוף סנטר בתל-אביב.

קיימת בי שליחות אדירה לעזור לאחרות ולאחרים למצוא את האור הגלום בהןם. אני מטפלת ביוגה-תרפיה בסשנים פרטיים לשיקום מכאבים נפשיים-פיזיים כגון פציעות, כאבים ומחלות כאב כמו פיברומיאלגיה, טראומות וסבל אנושי בכל התבטאויותיו המגוונות.

היוגה היא עולם עצום שאני ממשיכה לחקור וללמוד בסקרנות כל עוד נשמתי בי. הוכשרתי בקורס מורים לויניאסה יוגה אצל אובי ליפשיץ ובקורס ליוגה שיקומית אצל נגה ברקאי ואלפונס טרשל. כיום לומדת את קורס המורות השלישי שלי בויג'נאנה-יוגה עם נגה ברקאי. כמו כן למדתי והשתלמתי אצל מתן אשכר וגליה תנאי בישראל ואצל סורינדר ברישיקש הודו, אך מוריי הגדולים ביותר הם תלמידיי. אחת לתקופה אני מפיקה בסטודיו אירוע מיוחד בנושא שקרוב ליוגה כגון הרצאה על איורוודה, סדנאות יוגה נשית, סדנאות ממוקדות בפרנאיאמה (תרגולי נשימה), סדנאות ממוקדות בנושא הצ'אקרות ועוד. אשמח לשמור על קשר.

באהבה, מיכל רזיאל.

לקביעת שיעור ניסיון מתנה או בכל תהייה ושאלה,
מוזמנות.ים לפנות אלי כאן

סגירת תפריט